Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildi...
 
 

NETBUS kullanıcılarına herhangi bir bilet satış yazılımının çok ötesinde, gelişmiş komisyon hesaplamaları ve analiz raporları sunarak, karlılığı artırmaktadır.

Altyapınızı oluşturalım
hem siz kurumsallaşarak kazanın
hem yolcunuz kazansın


Atlas Yazılım, otobüs firmalarının en çok yakındığı konuyu NETBUS yazılımıyla kökünden çözüme kavuşturuyor.

NETBUS yazılımı güvenli, en ufak da olsa zarara yol açmayan ve kaçağa izin vermeyen kendini kanıtlamış bir yazılımdır. Atlas Yazılım'ın titiz çalışmaları sonucunda NETBUS yazılımıyla artık mükerrer bilet satışı yapmayacaksınız. Yolcunuz daha biletini alırken hangi araçta, hangi koltukta yolculuk edeceğini bilecek.

Atlas Yazılım'ın Java programlama diliyle geliştirdiği online bilet satış ve rezervasyon sistemi, kesintisiz tüm gün hizmet verir.

Hangi acenteden ne kadar bilet kesildi, hangi günlere kesildi, aktarmalı bilet kesildiğinde doğacak komisyon sıkıntısı ne olacak ve benzeri sorular artık sizi üzmeyecek. Tüm çapraz komisyon hesaplamaları bilgisayar tarafından yapılacak.

Günlük, haftalık, aylık komisyon ve analiz raporları zamanında elinizde olacak. Siz sadece karlılığı düşüneceksiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, ister şehir içi ister şehirlerarası otobüsçüsüyseniz Atlas Yazılım'dan bu hizmeti ucuz, güvenli ve seri olarak alabilirsiniz.