Atlas Yazılım

Atlas Yazılım, sektörde faaliyet gösteren taşıyıcı firmalar, otobüs sahipleri, acenteler ve yolcular için her türlü çözüme sahiptir. Tüm çözümlerinin ortak noktası, güvenilirliği kanıtlanmış, firmalara katma değer sağlayabilecek ürünler olmasıdır.
       AtlasYazılım

taşıyıcı firmalar 1993 yılından beri sektörün en büyük firması olan Metro Turizm tarafından kullanılmakta olan Netbus yazılımı lokomotif ürünümüzdür. Bu ürünümüz tüm Türkiye’ye yayılmış 1.000 acente tarafından günlük 1.500’e varan adetteki seferlere satış yapılması için kullanılmaktadır.

Otobüs Firmalarıwww.otobusteyim.com adresi ile hem firma sahipleri araçlarının konum ve hız bilgilerini uydu üzerinden takip edebilmekte, hem de Netbus ile entegre çalışan bu sistem sayesinde yolcular yakınlarını harita üzerinden izleyebilmektedir. Otobüs firmaları için, araç içerisinden internet erişimi, ve kapalı devre müzik ve televizyon yayını konusunda çözüm ortaklıklarımız bulunmaktadır.

Netbus yazılımı sayesinde acenteler, telefonla yer alma derdinden kurtulmakla kalmayıp, gidiş – dönüş satışlar sayesinde daha fazla komisyon kazanma imkanına sahip olmaktadır.

Yolcularwww.biletplaza.com adresini kullanarak sisteme dahil olan tüm firmaların biletlerine tek bir adresten uygun fiyatla erişme imkanına sahip olmaktadır. Araç takip sistemi ile olan entegrasyon sayesinde, kalan yol ve süre harita üzerinden anlık olarak izlenebilmektedir.